ZAHRADNÍ JEZÍRKA - OKRASNÁ JEZÍRKA

JEZÍRKO PEČLIVĚ PLÁNUJTE

Jak mnohostranná a proměnlivá může být vaše zahrada, tak různé jsou i možnosti pro vytvoření jezírka. Musíte se rozhodnout, zda je pro vás důležitější architektura anebo flóra a fauna. Chcete chovat ryby anebo raději vytvořit jezírko pro radost vašich dětí? Realizujete sami malé okrasné zahradní jezírko?

Nabízíme ucelené technologické řešení pro vaše zahradní jezírko, ať se již jedná o malé nádrže nebo velká koupací jezírka. Správné stanovení si cíle je snad nejdůležitější rozhodnutí, které ovlivní budoucí stav vašeho zahradního jezírka. Odlišné konstrukce jednotlivých druhů nádrží, množství ryb, hloubka a další řada parametrů výrazně odlišuje jezírka podle použití - v tomto právě dělají zákazníci nejčastěji chyby. Nespěchejte, zahradní jezírko není levná záležitost, nestavíte ho na rok, pečlivě plánujte a vybírejte ...

Zahradní jezírka GOOL s.r.o. Koupací jezírka GOOL s.r.o. Zahradní koupací jezírka GOOL s.r.o. Okrasná zahradní jezírka GOOL s.r.o. Zahradní koupací jezírka GOOL s.r.o. Okrasná koupací jezírka GOOL s.r.o. Jezírka a rybníčky GOOL s.r.o. Zahradní jezírka GOOL s.r.o. Zahradní jezírka GOOL s.r.o.

 

STAVÍME ZAHRADNÍ JEZÍRKO

Kvalitu (čistotu) vody v zahradním jezírku zajistíme vhodným filtračním systémem a osázením vodními rostlinami. Pro vybudování zahradního jezírka můžeme použít dva základní typy materiálů. Prvním z nich jsou hotové plastové nádrže , tím druhým pak jezírkové folie PVC a EPDM. Velkou výhodou těchto folií je jejich tvárnost
a možnost vytvoření téměř jakéhokoliv tvaru jezírka a možnost volby hloubky nádrže. Při nákupu jezírkové folie pro vaše jezírko dbejte především na kvalitu folie. Folie musí být odolná vůči UV paprskům, jinak se záhy stane velice křehkou a nepevnou. Dále musí být mrazuvzdorná a nesmí obsahovat škodlivé látky pro rostliny, ryby a jiné vodní organismy. Naproti tomu je u hotových jezírek velkou výhodou snadné usazení do terénu a jejich nepoměrně větší odolnost proti proražení. Pokud se necítíte na budování jezírka, můžete pokládku folie a propojení technologie zadat naší firmě. Rádi Vám s výstavbou jezírka pomůžeme.

POPTÁVKA NA TECHNOLOGII JEZÍRKA

Pokud si chcete nechat spočítat cenu technologie jezírka na míru, můžete k tomu využít náš formulář ...,
email: info@gool.cz nebo telefon 495 496 147. Veškeré informace, které vyplníte budou odeslány na náš mail a my Vám obratem zašleme cenovou kalkulaci.

Co by vás mohlo zajímat?
Jezírka koupací ...
Bakterie pro jezírka ...
Strojovna jezírka ...
Vše pro stavbu jezírka ...
Údržba jezírka ...
Filtry pro zahradní jezírko ...
Čerpadla pro jezírka ...
Uv lampy, zářiče a úpravny pro jezirka ...
Jezírková chemie ...
Krmení pro ryby v jezírku ...
Okrasné zahradní jezírka foto ...
Koupací jezírka sady...
Příslušenství pro zahradní a koupací jezírka...
Vzduchování jezírka ...
Folie PVC - EPDM a skelety z plastu ...
Plastová výroba ...
Boudy a klece pro psy ...
Zazimování jezírka ...
Hobby jezírko ...
Koupací sudy ...
Bazény akce...